W dniu18 grudnia 2017 roku w gmachu Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku nasi uczniowie wraz z wicedyrektor Joanną Stencel brali udział w uroczystości wręczania stypendium. W trakcie Gali wręczono Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego przyznane na rok szkolny 2017/2018,  finansowane ze środków europejskich dla uczniów uzdolnionych, w szczególności w zakresie przedmiotów matematycznych, przyrodniczych, informatycznych i języków obcych. Wyróżnionymi uczniami w naszej szkole są:

Magdalena Leszkowska – kl. III TE

Paulina Bach – kl. II LO c

Patryk Kwidziński – kl. I TI.

Ponadto na gali zostały przyznane stypendia finansowane ze środków europejskich – dedykowane uczniom uzdolnionym w zakresie przedmiotów zawodowych w ramach projektu "Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych". Stypendia te – poprzez wsparcie najzdolniejszych uczniów pomorskich szkół zawodowych  –  służyć mają między innymi zmianie wizerunku szkolnictwa zawodowego i zachęceniu młodzieży do wyboru tej ścieżki edukacji.Nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły to:

Sylwia Szreder – kl. IV TOR,

Karolina Sierocka – kl. IV TOR,

Alicja Leyk – kl. III TE

Magdalena Leszkowska – kl. III TE

Katarzyna Leszkowska – kl. III TE

Kacper Beirowski – kl. IV TI

Katarzyna Gruchała – kl. III TOR

Katarzyna Formela – kl. IV TOR

Izabela Frankowska – III TE

Izabela Mejna – kl. IV TOR

Marta Dawidowska – kl. IV TOR

Natalia Benkowska –kl. IV TOR

Bartłomiej Serkowski – kl. IV TI

Szymon Bucior – kl. IV TI.

Stypendia wręczał w imieniu Marszałka Województwa Pomorskiego pan wicemarszałek Krzysztof Trawicki, dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu pan Adam Krawiec oraz dyrektor Wydziału Edukacji w Kartuzach pani Jolanta Tersa.

Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

stypendia_1
stypendia_1 stypendia_1