Już po raz drugi w tym roku szkolnym, 26 stycznia, w ostatnim dniu przed feriami, do rywalizacji w piłce siatkowej stanęli naprzeciwko siebie nauczyciele i uczniowie. Spotkanie miało na celu dobrą zabawę połączoną z rywalizacją sportową. Organizatorem takich sportowych zmagań na „Wzgórzu” jest p. R. Makurat. Podobnie jak w poprzednich rozgrywkach, ze względu na popularność siatkówki w naszej szkole, reprezentacja ZSZ i O w Kartuzach składała się z dwóch drużyn. Przy licznie zgromadzonej publiczności, wspaniałej atmosferze na boisku uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności sportowe. I tym razem lepsi okazali się nauczyciele, którzy na pięć rozegranych partii ulegli tylko w jednej odsłonie. Należy dodać, że w pozostałych czterech setach tylko w nieznaczny sposób i po walce nauczyciele wygrywali swoje sety, co świadczy o dobrym przygotowaniu reprezentacji ZSZ i O w Kartuzach do zawodów sportowych w ramach Wojewódzkiej Licealiady.