W dniu  14 marca 2018r.  uczniowie klas I  naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z pedagogiem realizującym projekt „ RapPedagogika” z fundacji „Krok po kroku” w Pabianicach p. Dobromirem Makowskim.

Projekt ten oparty jest na muzyce „Hip hop” elementach profilaktyki oraz inspirowany przeszłym życiem autora i wykonawcy. Pan Dobromir Makowski przeprowadził w naszej szkole godzinną prelekcję przeplataną piosenkami hip hopowymi oraz scenkami rodzajowymi i filmem animowanym z metodami aktywizującymi uczniów. Swoje wystąpienie oparł na osobistym świadectwie życia. Uczniowie przyjęli wystąpienie pana Dobromira aplauzem, a po spotkaniu poszukiwali osobistego z Nim kontaktu. Spotkanie to było  w ramach realizacji zadań wynikających z projektu II edycji- „Profilaktyka chroni zdrowie”.

d_makowski_1
d_makowski_1 d_makowski_1