P1110163a  P1110161a

W piątek w Sierakowicach (27.02.2015r.) podwójna reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju piłki siatkowej. Wzięło w nim udział 5 zespołów: ZSP Sierakowice, ZST Kartuzy, ZSP Przodkowo, ZSZiO Kartuzy II oraz ZSZiO Kartuzy I. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy:

ZSP Sierakowice

Mściwój Kartuzy

ZSZiO Kartuzy II

ZSP Przodkowo

ZSZiO Kartuzy I

W pierwszym meczu druga reprezentacja naszej szkoły zmierzyła się z ZSP Sierakowice i po zaciętym spotkaniu ostatecznie musiała uznać wyższość gospodarzy. W swoim drugim meczu zaprezentowali się również bardzo dobrze i wygrali z drużyną z "Mściwoja". Nasza pierwsza reprezentacja pewnie wygrała swój mecz z Przodkowem. W półfinale nasze obie ekipy trafiły na siebie i druga drużyna musiała uznać znaczną wyższość swoich bardziej doświadczonych kolegów. W meczu o 3 miejsce ZSZiO Kartuzy II pokonało drużynę z Przodkowa. Natomiast w finale po bardzo zaciętym spotkaniu drużyna z Sierakowic już po raz kolejny musiała uporać się ze smakiem porażki. Obie nasze ekipy zaprezentowały się bardzo dobrze.