22 listopada 2018 roku klasa I TE wzięła udział w wyjeździe edukacyjnym do  Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Odbyły się tam zajęcia z tradingu, czyli dokonywania tak zwanych zakładów, polegających na transakcjach kupna i sprzedaży. Pozwoliły nam one na rozwinięcie naszej wiedzy na temat tej dziedziny oraz na zrozumienie, w jaki sposób może funkcjonować giełda, a także, jak na niej zarabiać.

Po tej jakże interesującej lekcji, zostaliśmy oprowadzeni po szkole oraz zostały nam przedstawione możliwości, jakie może ona oferować przyszłym studentom, ale i uczniom szkół średnich chętnych do poszerzania swoich horyzontów, między innymi z zakresu filologii angielskiej, biznesu i finansów.

Podobnie, jak moje koleżeństwo, mam nadzieję, że w nie długim czasie będę miała szansę wziąć udział w podobnym wyjeździe.

Ewelina Pupacz, kl. I TE

wsb_1