W ramach realizacji trzeciej edycji projektu „Szkoła Dobrego Wychowania”, został przeprowadzony konkurs: „Dekoracja stołu świątecznego”. Celem konkursu było świadome uczestnictwo i kultywowanie tradycji kraju i regionu, kształtowanie poczucia estetyki, współpracy oraz promowanie twórczości artystycznej i rozwijanie ekspresji młodzieży.
W konkursie obowiązkowo brały udział klasy pierwsze oraz maturalne, natomiast pozostałe mogły również przystąpić do rywalizacji. Jury w składzie: p. dyrektor
J. Stencel, p. J. Kluge oraz p. J. Kosanecka miały nie łatwe zadanie żeby wyłonić laureatów. Trzeba przyznać, że uczniowie mocno się zaangażowali i przygotowali ciekawe kompozycje,  które mogą być inspiracją dla innych.

Laureaci:

I miejsce – III TOR i IV TOR