W marcu 2019 r, na Wydziale Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej w Koszalinie odbył się X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Finansów i Rachunkowości. Konkurs, który miał na celu wyłonić uczniów utalentowanych, posiadających wysoka wiedzę w zakresie finansów i rachunkowości, był trzy-etapowy, etap szkolny i dwa etapy w finale.

W konkursie tym uczestniczyły 3-osobowe zespoły z 13 szkół ekonomicznych z całej Polski. Nasz zespół  z klasy IV TE ,w składzie Alicja Leyk, Ewelina Damaszk, Oliwia Żołądz  zajęły III miejsce, a indywidualnie  Alicja Leyk zajęła II miejsce.

W okresie 10 lat ZSZiO w Kartuzach zajął I miejsce jako szkoła, która najczęściej zdobywała tytuły laureatów i w ten sposób została wyróżniona jako najlepsza szkoła w całej edycji tego konkursu.

Tegoroczne laureatki, w naszej szkole rozpoczęły drogę kariery zawodowej w kierunku rachunkowości, chcą studiować ten kierunek oraz pracować jako księgowe, bądź  jako doradcy podatkowi.

Laureatkom gratulujemy i życzymy powodzenia w dorosłym życiu zawodowym i osobistym. Uczennice do konkursu przygotowywała Małgorzata Klasa.

ksieg_1
ksieg_1 ksieg_1