W dniu 5 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbył się Turniej w Piłce Siatkowej o nazwie „Grand Prix Szkół Ponadgimnazjalnych”. Szkolna reprezentacja w składzie: Sebastian Markowski, Jakub Stalka, Dawid Korda, Andrzej Pipka, Piotr Zimny i Szymon Cyperski swoją bardzo dobra postawa sportową odniosła sukces wygrywając wszystkie swoje mecze, tym samym zajmując pierwsze miejsce w całych rozgrywkach. Uczniowie ze „Wzgórza” pokonali 2:0 UKS „Orzeł” Kartuzy i ZST Kartuzy oraz 2:1 ZSZ i O Żukowo. Organizator p. R. Makurat wręczył wyróżnienia indywidualne dla Dawida Kordy z klasy III TE, Sebastiana Markowskiego z klasy III LO c oraz statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Andrzej Pipka z klasy III TE.

g_p_1
g_p_1 g_p_1