Dnia 20 lutego odbyło się uroczyste podsumowanie projektu

MŁODY OBYWATEL- „Z(a)maluj na lokalnie”

Kto brał udział ?

7 uczennic z klasy I TOR pod opieką p. Joanny Wieczorek

Co robiłyśmy?

Nasze działania polegały na zagospodarowaniu terenów za szkołą.

Zaprojektowałyśmy i wykonałyśmy płotek oraz ławki , które będą  stanowiły miejsce do odpoczynku  w czasie przerw i nie tylko.

mo_1
mo_1 mo_1
mo_2
mo_2 mo_2
mo_3
mo_3 mo_3
mo_4
mo_4 mo_4
mo_5
mo_5 mo_5

Zaprosiłyśmy również koordynatorkę projektu p. Annę Miturę, która przeprowadziła z nami i zaproszoną grupą z II LO  warsztaty poświęcone  działaniom na rzecz społeczności lokalnej.

Co nam to dało?

Nauczyliśmy się dobrej współpracy i podziału obowiązków. A także tego , że jak się chce to naprawdę małym działaniem można sprawić dużo „ frajdy” i zadowolenia grupie oraz otoczeniu.

Podziękowania:

• Pani Dyrektor-za  zaufanie i „wolna rękę” do działania
  • Uczniom i kadrze szkoły- za wsparcie duchowe, bo ono jest one dla bardzo ważne
  • Zakładowi  stolarskiemu , w którym zostały wykonane i wymalowane ławki.
  • Kolegom  z  III klasy stolarskiej, którzy pomagali nam w montażu- Krystianowi Zielke, Robertowi Formeli, Patrykowi Kruszyńskiemu i Michałowi Królowi