SUKCES NATALII BENKOWSKIEJ !

Uczennica naszej szkoły, klasy I TOR  wzięła udział w konkursie geologiczno- filmowym

„Młodzi o łupkach”.

Polegał on na przygotowaniu krótkiej historii na scenariusz filmowy, w którym zostały zaprezentowane różne aspekty poszukiwania i wydobycia gazu z łupków.

Jako  jedna z 15 finalistów z całej  Polski została zaproszona na dwudniowe warsztaty geologiczno- filmowe do z udziałem aktorów do Warszawy.

Było trochę wiedzy... k geolog01 k geolog02

Warsztaty z aktorami.... k geolog03  k geolog04

Nagrywanie własnych scenariuszy.... k geolog07  k geolog08

I trochę zwiedzania..... k geolog06  k geolog05

Zwieńczeniem konkursu będzie premiera filmu nakręconego na podstawie zwycięskiego scenariusza.

Odbędzie się ona podczas festiwalu filmowego dla dzieci i młodzieży w Warszawie.
A tutaj można obejrzeć efekt pracy Natalii i jej grupy - krótka etiuda filmowa "Kaśka":

Trzymamy kciuki!!