W ramach projektu innowacji realizowanego w ZSZiO:" Licealista - Wszechstronny Specjalista", 17 lutego 2020 wraz z grupą uczniów odwiedziliśmy siedzibę British Council w Warszawie. Mieliśmy okazję przystąpić do komputerowego testu Aptis for Teens, a także uczestniczyć w warsztatach kulturowych: "How to think like Sherlock", podczas których uczyliśmy się dedukcji, łamania kodów i umiejętności patrzenia na problem z różnych perspektyw jednocześnie.

Bardzo miło było też skorzystać z oferty PKP. Pociągi pendolino, oraz pracownicy kolei spełnili nasze wszelkie oczekiwania.

Za pomoc w organizacji tego wyjazdu dziękujemy Pani Dyrektor Maczulis, Pani Wicedyrektor Riegel, oraz Radzie Rodziców. Organizatorami były Panie Martyna Krefta oraz Joanna Wenta.