Drodzy Rodzice,

w związku z zakończeniem edukacji uczniów klas maturalnych pragniemy podziękować wszystkim rodzicom za kilkuletnią współpracę z ZSZiO w Kartuzach. Dziękujemy za wybór naszej szkoły i mamy nadzieję, że szkoła spełniła Wasze oczekiwania. Liczna grupa tegorocznych absolwentów okazała się niezwykle aktywna w życiu szkoły oraz w środowisku lokalnym, a także osiągnęła wysokie wyniki w procesie dydaktycznym, z czego jesteśmy bardzo dumni. Sukcesy uczniów są szczególnie Państwa zasługą, za co bardzo dziękujemy. Życzymy Państwu, aby dalsze losy młodzieży potoczyły się zgodnie z ich i Waszymi marzeniami. Dziękujemy również za wyrozumiałość, cierpliwość w tej niezwykłej, niecodziennej sytuacji jaka jest obecna w kraju. Ta sytuacja spowodowała, że nie można, tak jak to było w ubiegłych latach Państwa zaprosić na rozdanie świadectw. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w kraju pozwoli na wręczenie świadectw młodzieży przez wychowawców w dniu egzaminu maturalnego z języka polskiego. W sytuacjach wyjątkowych /po wcześniejszym kontakcie telefonicznym ze szkołą tel. 586810735/ świadectwo można odebrać w sekretariacie szkoły, albo możemy wysłać pocztą tradycyjną za potwierdzeniem odbioru.

Dyrekcja szkoły i Grono Pedagogiczne

ZSZiO w Kartuzach