Drodzy Absolwenci!

Z okazji zakończenia edukacji w naszej szkole życzmy Wam dalszych życiowych sukcesów a zwłaszcza zdania egzaminów maturalnych i dostania się na wymarzone uczelnie.

„Edukacja jest najlepszą inwestycją. Inwestuj w siebie i zdobywaj szczyty kariery”.

Dziękujemy Wam za to, że tak liczna grupa tegorocznych absolwentów okazała się niezwykle aktywna w życiu szkoły oraz w środowisku lokalnym, a także osiągnęła wysokie wyniki w procesie dydaktycznym, z czego bardzo się cieszymy i składamy Wam serdeczne gratulacje!

Niezwykle cieszy nas fakt, że wszyscy uczniowie klas III LO i IV Technikum ukończyli szkołę średnią. Wierzymy głęboko, że wszyscy absolwenci uzyskają świadectwa egzaminu maturalnego, mimo tej trudnej, nietypowej sytuacji w kraju i na świecie.

Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna pozwoli na wręczenie Wam świadectw przez wychowawców w dniu egzaminu maturalnego z języka polskiego. W sytuacjach wyjątkowych /po wcześniejszym kontakcie telefonicznym ze szkołą tel. 586810735/ świadectwo można odebrać w sekretariacie szkoły, ewentualnie wysłać pocztą tradycyjną za potwierdzeniem odbioru.

Niech Wasze wysiłki i Wasza wytrwałość w pogłębianie wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w życiu. Gratulacje!

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

ZSZiO w Kartuzach