XV Konkurs „Mistrz Rachunkowości” oraz XVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości

Dnia 3 grudnia 2015 roku troje uczniów z klasy IV TEa wzięło udział w XV konkursie „Mistrz Rachunkowości” w Bydgoszczy. Reprezentanci ZSZiO w Kartuzach odnieśli ogromny sukces zdobywając pierwsze miejsce zespołowo, w składzie: Julita Bach, Tomasz Jeliński i Kamil Łukowicz oraz dwa pierwsze miejsca w kategorii indywidulanej. Miejsce pierwsze zajęła Julita Bach, drugie Tomasz Jeliński.

W czasie podsumowań tej jubileuszowej edycji Szkoła na Wzgórzu, jako wielokrotny zwycięzca tego konkursu otrzymała szczególne podziękowania.
11 grudnia 2015 roku uczniowie tej samej klasy, w gronie powiększonym o Paulinę Grzenkowicz udali się na kolejny konkurs do Torunia. Postanowili zmierzyć się ze 160 uczniami 36 różnych szkół z całego kraju w XVI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Rachunkowości. Wśród finalistów znów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Tomasz Jeliński oraz Julita Bach, która w ramach nagrody otrzymała indeks na dowolny kierunek Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Uczestnikom obu konkursów gratulujemy wielkich sukcesów!

mistrz rach
mistrz rach mistrz rach