Nieszczęśliwy wypadek może się zdarzyć w różnych miejscach: np. w przedszkolu, szkole, na szkolnej wycieczce czy podczas wyjścia z klasą do kina, na wakacjach, a nawet w domu. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę ubezpieczenia NNW PZU Edukacja.

Teraz możesz łatwo ubezpieczyć swoje dziecko – aby to zrobić, kliknij w poniższy link. Znajdziesz w nim informacje o ubezpieczeniu. Szczegółowy zakres każdej z propozycji ubezpieczenia zamieściliśmy w załączniku.

●   Propozycja 1 – suma ubezpieczenia 15 000 zł, składka roczna 48 zł

●   Propozycja 2 – suma ubezpieczenia 20 000 zł, składka roczna 55 zł

●   Propozycja 3 – suma ubezpieczenia 30 000 zł, składka roczna 91 zł

Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie, uzupełnij formularz zgłoszenia.

Gdy opłacisz składkę, otrzymasz certyfikat/polisę ubezpieczenia.

NNW PZU Edukacja to ochrona:

bez względu na miejsce – ubezpieczenie działa na całym świecie (z wyjątkiem usług assistance, które zapewniamy tylko w Polsce),

bez względu na czas – ochrona działa 24 godziny na dobę przez cały okres ubezpieczenia.

Ubezpieczenie obejmuje m.in.:
złamania, zwichnięcia, oparzenia, odmrożenia, wstrząśnienie lub podejrzenia wstrząśnienia mózgu, pogryzienia, ukąszenia, porażenie prądem lub piorunem, zatrucia gazami i produktami chemicznymi,
ciężkie choroby: m.in. cukrzycę typu 1, neuroboreliozę, wściekliznę i także sepsę,
trwały uszczerbek na zdrowiu spowodowany poważnym uszkodzeniem ciała, krwotokiem śródczaszkowym lub zawałem serca,
wypadki spowodowane uprawianiem sportów

(rekreacyjnie, wyczynowo, zawodowo) – nawet tych wysokiego ryzyka,
zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, a także zakupu ortez, szyn, gorsetów, aparatów słuchowych oraz odbudowy stomatologicznej zębów stałych, usługi assistance: pomoc medyczną, rehabilitacyjną i pielęgniarską, pomoc psychologa (nawet do 2000 zł) oraz korepetycje (do 1200 zł)...
Szczegółowy zakres ubezpieczenia zamieściliśmy w linku.

Lidia Neumann
Agent PZU