Spis treści

29  uczniów zachęconych naszej szkoły postanowiło wziąć udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym i plastycznym pn. ,,Tęcza’’. Uczniowie ci wykonali różnorakie zdjęcia i prace plastyczne. Koordynatorem tego konkursu w naszej szkole był Pan Arkadiusz Penkowski. Bardzo ochoczo oraz z pełnym zaangażowaniem udzielał młodzieży cennych wskazówek dotyczących fotografii oraz technik plastycznych.

Co więcej przeprowadził szereg zajęć z całej tematyki skupiającej się na  tym, jak wykonać idealną fotografię, tudzież stworzyć indywidualną pracę plastyczną. Dzięki temu uczniowie mogli lepiej przygotować się do wykonywania swoich dzieł. Również Pani Edyta Ropela czuwała nad przebiegiem tego konkursu. Pięcioro  uczniów zasługuje na szczególną uwagę ponieważ ich fotografie zostały docenione przez Jury. Są nimi;

1 Grunke Adriana

2 Cyrocki Hubert

3 Gackowska Magdalena

4 Brzeska Kinga

5 Zieliński Patryk

6 Szajwaj Anna

Młodzież jest bardzo wdzięczna Pani Edycie oraz Panu Arkadiuszowi  oraz Pani Edycie za solidne przygotowanie oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Zredagował Szymon Subkowski