Dnia 5 grudnia 2022 r. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza oraz zorganizowano „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach.

Wolontariusze przeprowadzili akcję „ Słodki dzień” i zebrali słodycze wśród  uczniów. Dzięki zaangażowaniu przygotowano 21 paczek dla podopiecznych ośrodka i poczęstunek dla uczestników uroczystości.

Członkom naszego klubu  z okazji ich święta wręczono podziękowania za aktywną pracę na rzecz osób potrzebujących.

Czas spędzony z dziećmi z placówki umilało wspólne przeprowadzenie trakcyjnych zabaw związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

 

OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach
OBCHODY MIĘDZYN...
OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA oraz „Mikołajki” dla wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Kartuzach

III Liceum Ogólnokształcące nauka trwa 4 lata

Technikum Nr 2 nauka trwa 5 lat

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 nauka trwa 3 lata