Marcin Szreder uczeń Technikum Organizacji Reklamy został laureatem konkursu na film promujący kształcenie zawodowe. Jako zwycięzca otrzymał nagrodę za film "Moja zajawka" pokazujący życie ucznia naszej szkoły w jego perspektywie. Nagrodę wręczyła Pani wiceminister Edukacji Narodowej - Marzena Machałek, która podkreśliła, że nagrodzone filmy świadczą o tym, że kocha się to co robi, jak ważna jest szkoła i zdobycie zawodu. Podkreśliła także, że polska gospodarka potrzebuje ludzi kształcących się w szkołach branżowych, zawodowych i technikach.

Jako nauczyciel i zarazem opiekun Marcina mogą powiedzieć, że jestem z niego bardzo dumna. Jego entuzjazm, pasja i zaangażowanie w tym co robi jest godne podziwu. Szkoła to nie tylko nauka ale możliwość rozwijania swoich pasji, dlatego też życzę mu wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i tego by w przyszłości osiągał wymarzone cele.

Pani Monice Parys i panu Kamilowi Szwarbuła dziękuję za opiekę podczas pobytu w Warszawie, a Marcinowi za owocną współpracę, życząc dalszych sukcesów :)

dsc_1111 dsc_1111
dsc_1112 dsc_1112