Regulamin Szkolnego Konkursu „Talenty ze Wzgórza”

1. Celem konkursu jest prezentacja umiejętności najzdolniejszych uczniów naszej szkoły w różnych kategoriach np.: piosenka, recytacja, taniec, indywidualna gra na instrumencie muzycznym, fotografia, rysunek, sport, kulinaria, itd. Nie wprowadza się ograniczeń co do formy i gatunku prezentacji.
  2. Do udziału w Konkursie mogą zgłaszać się uczniowie wszystkich klas. Gorąco zapraszamy uczniów klas pierwszych.
  3. Prezentacje nie mogą przekraczać 4 minut.
  4. Zmagania będą oceniane przez niezależne jury, które wyłoni wyróżniających utalentowanych uczniów. Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody.
  5. Wyróżnione osoby będą mogły wziąć udział w warsztatach artystycznych zorganizowanych przez Stowarzyszenie dla Rozwoju Edukacji przy ZSZiO w Kartuzach.
  6. Etap szkolny odbędzie się w listopadzie 2017 r.
  7. Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie uczestnictwa do Pani Iwony Cyrockiej lub Joanny Stencel do 26 października 2017 r. , które udzielą szczegółowych informacji.
  8. Termin Konkursu i harmonogram prezentacji zostanie przedstawiony30 października 2017 r.